BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
© 2011 ~Mimoza

Apie smalsumą ir kates~


Kaip dažnai jus užklumpa tas “nuostabus” jausmas, verčiantis ristis per galvą, rautis plaukus ir paaukoti galybę laiko apmąstymams, kurie dažniausiai niekur neveda? Taip aš kalbu apie smalsumą.

Tai jausmas, kai atrodo užtrokši, nesužinojęs kito paslapties. Dėl to vaikai prieš Kalėdas savanoriškai pasisiūlo sutvarkyti visas namų spintas ir palovius, merginos mielai sulanksto vaikinų išmėtytus drabužius, apžiūrėdamos kišenes ar netyčia neras žiedo, o vyresnės moterys taip pat noriai švarina savo paauglių vaikų kambarius, tikrindamos ar neras meilės laiškų, ar ,neduok Dieve, cigarečių.

Tas jausmas yra pažįstamas tiek seniems, tiek jauniems. Tiek vyrams, tiek moterims. Visiems.

Deja moterims jis itin būdingas. Juk aplink tiek daug pagundų! Bulvariniai žurnalai, ilgakojė kaimyno viešnia ar tiesiog labai kalbi kaimynė, kuri mielai pasidalina savo pastabomis ir “naujienomis” su aplinkiniais.

Tačiau, kaip sakoma “Smalsumas pražudė katę”. Taip, žinoma, šis variantas yra tikėtinas, bet tik tuo atveju jei “katė” buvo neatsargi, ir šniukštinėjo aplink aukštai iškėlusi savo uodegą.

Todėl galiu tvirtinti, kad smalsumas gali būti ir pavojingas. Dažnai jis gadina šeimų santykius, kelia nepasitikėjimą savo draugais ir skatina atsargiau rinkti žodžius prie tokių “kačių”. Vis dėlto ar neverta rizikuoti, dėl to nepakartojamo triumfo jausmo, kai gali ištarti tuos saldžius žodžius “Ar nesakiau?”, bei pamatyti proporcingai rūgščią pašnekovo miną juos išgirdus. Euforija!

Todėl mes ir toliau seksim kaimynų gyvenimą, it intriguojantį realybės šou, skaitysim žmones, kad žinotumėm kiek dar vaikų įsivaikins Angelina su Bradu bei mielai šnekučiuosimės su draugėm prie puodelio kavos, žinoma, pagardintos aitriomis paskalomis


Patiko (0)

Rodyk draugams3 komentarai ↓

#1   Erika 2011-03-24 @ 18:45

Nuostabu!

#2   Harpija 2011-03-24 @ 19:06

“Vis dėlto ar neverta rizikuoti, dėl to nepakartojamo triumfo jausmo, kai gali ištarti tuos saldžius žodžius “Ar nesakiau?”,”

>>> Gryna tiesa. :-D Žodžiu, smalsumas - puikiai pažįstamas jausmas ir dažnai man pasireiškiantis.

#3   Ela 2013-05-12 @ 12:45

Turiu puikų draugą vyriški, kuris nėra visai vyriškis, bet ir visai draugas nėra.

http://astujisji.blogspot.com/

Palikti komentarą